/ / Anna Trubnikova - profesionálna rytmická gymnastka

Anna Trubnikova - profesionálna rytmická gymnastka

Anna Trubnikova - profesionálna ruštinagymnastka, ktorá má napriek svojmu mladému veku mnoho fanúšikov po celom svete. Dosiahla veľký počet víťazstiev na rôznych turnajoch. Trubniková dosiahla športový úspech vďaka svojej neobmedzenej vytrvalosti a vrodenému talentu.

Začiatok športovej kariéry

Anna Trubnikova sa narodila 20. mája 1996 vmesto Petrohrad. Rodičia poslali mladú Annu do miestnej gymnastickej školy, keď mala 4 roky. Rytmická gymnastika je v hlavnom meste kultúry veľmi obľúbená. Každé štvrté dievča v tomto meste sa venuje tomuto športu. Športovci z Petrohradu sa vyznačujú hudobnosťou a elegantnou technikou predvádzania prvkov. Túto mladú atlétku prevzala trénerka Marina Solovyova. Potom 10 rokov Alinu trénovala Galina Eduardovna Ulanova. V roku 2009 zaznamenal výkony tejto talentovanej gymnastky slávny tréner ruskej reprezentácie Irina Viner. Je to ona, kto rozhoduje, koho pozvať na účasť na prestížnych súťažiach. Wiener kedysi povedal, že to bola Anna Trubnikova, ktorá bola najlepšou gymnastkou v Rusku. Na medzinárodných súťažiach však táto športovkyňa často robí vážne chyby, kvôli ktorým stráca veľký počet bodov.

Anna Trubniková

Profesionálna kariéra

V roku 2011 sa Anna prvýkrát pripojila kjuniorská reprezentácia Ruska. V skupinových cvičeniach vedených Irinou Bystrovou a Elenou Petuninou ukázala napriek mladému veku vysoké výsledky. V tom istom roku sa Anna Trubnikova stala majsterkou Európy. Po tomto víťazstve sa jej kariéra oživila. Po 4 mesiacoch začala účinkovať na ruskom šampionáte. Ostatní členovia tímu boli starší ako Anna. Napriek tomu s nimi vystupovala na úrovni. Od roku 2011 tento talentovaný športovec trénoval v Novogorsku a Petrohrade. Doma s ňou študovala tá istá Galina Ulanova. Všetci špecialisti na rytmickú gymnastiku si najskôr všimli, ako predvádza obrat v ringu. Pre ňu bol týmto prvkom koruna. Anna Trubnikova to predviedla lepšie ako ostatné na celom svete.

Anna Trubnikova rytmická gymnastika

Športové úspechy

Anna Trubnikova, rytmická gymnastika prektorý bol vždy na prvom mieste, získal mnoho životných víťazstiev. Na majstrovstvách sveta, ktoré sa konali v Anninej vlasti v Petrohrade, nemala obdobu. Známky tejto gymnastky boli oveľa vyššie ako známky jej konkurentiek. Trubnikova bola veľmi potešená podporou svojich fanúšikov. V sieni Sk už účinkovala vo veku 12 rokov. Na majstrovstvách tímov Anna Trubniková vyhrala v roku 2012 ruské majstrovstvá a stala sa bronzovou medailistkou v jednotlivcoch. Nasledujúci rok získala táto rytmická gymnastka 2 strieborné medaily a 1 bronzovú medailu. V roku 2013 sa zúčastnila Veľkej ceny v Moskve, v ktorej sebavedomo vyhrala. V tom istom roku nezostala bez medailí na Veľkej cene v Holone, Kalamate a Svetovom pohári. V roku 2014 Anna Trubniková vyhrala Petrohradský pohár. Napriek veľkému počtu víťazstiev nie je tento športovec v uliciach ruských miest uznávaný. Je šťastná, pretože nemá rada prehnanú pozornosť na svoju osobu.

Foto rytmickej gymnastiky Anny Trubnikovej

Život po skončení profesionálnej kariéry

Športová kariéra angažovaných dievčatrytmická gymnastika, veľmi krátka. Už vo veku asi 22 rokov dokončujú svoje predstavenia a hľadajú sa v živote. Väčšina športovkýň začína učiť, pretože pre nich je šport hlavnou vecou v živote. Anna Trubnikova patrí do kategórie takýchto dievčat. Rytmická gymnastika, fotografie z výkonov dievčaťa v tomto športe bolo často možné vidieť v správach, je pre ňu veľmi dôležitá. Anna je rada, že môže vo svojej domovskej krajine pracovať s deťmi. Do gymnastického centra s ňou každoročne prichádza študovať veľké množstvo detí. Mladí tréneri sú pri učení detí veľmi kreatívni. Do školy pozývajú učiteľov herectva, tanca, žonglérov a samozrejme choreografov. Rozumejú deťom dobre, pretože stále majú v pamäti ťažkosti, ktorými si sami prešli. Tento športovec študoval na N. N. PF Lesgaft.