/ / Powrót „Międzynarodowy”. Jaka jest niezwyciężoność ducha?

Powrót „międzynarodowy”. Jaka jest niezwyciężoność ducha?

Дословно в переводе с английского comeback – „Return”. Do tej pory koncepcja ta jest szeroko uwzględniona w słowniku rosyjskiej młodzieży i często jest używana w slangu lub w sporcie. Można więc powiedzieć o powrocie, że taka definicja jest zrozumiała i ma zastosowanie w środowisku współczesnej młodzieży.

Pojęcie „powrotu” w sporcie

Zasadniczo słowo „powrót” jest używane w zespolesport, kiedy jeden z klubów w trakcie gry jest dość daleko w tyle za przeciwnikiem i jednocześnie okazuje się zwycięzcą w finale spotkania. Komentując takie mecze, często używają określeń „niesamowity powrót” lub „niesamowite poświęcenie i umiejętność walki do końca”.

co oznacza powrót
Takie spotkania, kiedy beznadziejnie przegrywająca drużyna w końcu wygrywa, dają pozytywny stosunek do zawodników, a kolejne mecze mogą być owocne na tle tego awansu.

Użycie słowa „powrót” w życiu codziennym

Co oznacza „powrót” w życiu codziennym?zrozumieć z rozmów dzisiejszej młodzieży. Używają tej definicji, gdy chcą powiedzieć o powrocie kogoś lub czegoś. Należy zauważyć, że ogólnie rzecz biorąc, słowa i wyrażenia w języku angielskim są mocno zakorzenione w słowniku nastolatków i zaczęły być częściej używane.

Najlepsze powroty do piłki nożnej w najnowszej historii

Mecz rundy kwalifikacyjnej pomiędzy Niemcami a SzwecjąMistrzostwa Świata 2014, które odbyły się 16 października 2012 roku i zakończyły się remisem 4: 4, odniosły niesamowity powrót do Szwecji. Niemcy spokojnie i miarowo prowadzili po pierwszej połowie cztery bramki na bramkę i spodziewali się, że bez zbędnych kłopotów doprowadzą sprawę do zwycięstwa. Szwedzi z kolei próbowali odwrócić bieg spotkania i zdobyć choćby gola prestiżu. W efekcie ostatnia bramka padła już w dogrywce w 93. minucie, a Szwecja odniosła remis.

powrót do piłki nożnej
Finał najbardziej prestiżowego turnieju piłkarskiego - LigiChampions - 2005 miał ekscytujący scenariusz. Powrót do piłki nożnej na tak wysokim poziomie to rzadkie zjawisko. Wtedy włoski „Milan” w meczu z angielskim „Liverpoolem”, jak się wydaje, miał dobry start do zwycięstwa i już po pierwszych czterdziestu pięciu minutach prowadził trzy gole w bramce, ale Brytyjczycy są uważani za założycieli futbol za to, ponieważ starają się wykorzystać wszystko, aby wygrać ... Liverpool wyrównuje i wygrywa cenne trofeum poprzez rzuty karne.

W finale Pucharu Anglii w 2004 roku dwamistrzowskie kluby „Manchester City” i „Tottenham”. Ta gra była hojna pod względem bramek i miała wyjątkowy powrót do piękna. Nie trzeba mówić, czym jest piłka nożna dla angielskich kibiców, to najbardziej zagorzali kibice na świecie. Tego dnia kibice w Manchesterze cieszyli się do rana, ponieważ ich klub wycofał się z meczu, przegrywając podczas spotkania trzema bramkami.

comeback co jest

W 2001 roku również Tottenham Londonodwiedził Manchester i rozegrał mecz w mistrzostwach Anglii z miejscowym Manchesterem United. Mistrzowscy gospodarze przed rozpoczęciem meczu nie mogli sobie wyobrazić, że do przerwy stracą trzy gole. Stały Sir Alex Fergusson zwolnił Solskjaera w pierwszej połowie spotkania, aby jakoś odwrócić losy spotkania, ale zespoły wyszły na przerwę z wynikiem 0: 3 na korzyść gości. W przerwie Fergusson znalazł właściwe słowa, a dwa szybkie podania Beckhama, wraz z jego podaniami, doprowadziły do ​​niesamowitego powrotu. Tego, co działo się na trybunach Old Trafford, nie da się opisać słowami. Ostatecznie United rozegrał piękną drugą połowę i zasłużenie wygrał z wynikiem 5: 3.

Powrót hokeja

Ze względu na specyfikę gry w hokeja na lodzie, kiedygoli jest więcej niż w piłce nożnej, a powroty zdarzają się częściej. Fani wiedzą z pierwszej ręki, czym jest powrót drużyny hokejowej do gry po kilku nieudanych bramkach. W każdym sezonie w National Hockey League w Ameryce czy w Continental Hockey League takie powroty mamy niejednokrotnie.