/ / Михайло Кукушкін, висхідна зірка

Михайло Кукушкін, висхідна зірка

Колишній громадянин Російської Федерації тенісист Кукушкін Михайло зараз вельми гідно захищає на кортах честь Казахстану.

Програш, рівний перемоги

Колосальна задоволення отримали не тількивболівальники з Казахстану і Сербії, але і всі присутні 7 березня 2016 року в белградському спорткомплексі "Піонер" на одній восьмій фінальної стадії змагань Світових груп за Кубок Девіса.

В цей день на корті Михайло Кукушкін і серб НовакДжокович показали щось неймовірне. Інтригуючий матч тривав протягом п'яти годин. Незважаючи на програш казахстанського представника, сербу для перемоги довелося застосувати всю свою майстерність і змусити серйозно понервувати своїх фанатів, але ж його позиціонують, як кращого тенісиста в світі.

Михайло Кукушкін

Після матчу збірних Сербії та Казахстану Н.Джокович несподівано заявив, що Михайло Кукушкін цілком міг здобути заслужену перемогу в цьому фантастичному поєдинку, і назвав цей щогл одним з найскладніших у своїй кар'єрі.

Сам Михайло зазначив, що противником було спочаткудопущено кілька грубих помилок, але пізніше він значно покращив гру і протиставити що-небудь кращої ракетці в світі було складно, хоча до перемоги залишався буквально один крок.

Михайло Кукушкін, біографія

Народився Михайло в Волгограді 26 грудня 1987 р малих років до занять тенісом дитини пристрасті батько, який сам був непоганим спортсменом і тренував сина до сімнадцятирічного віку.

Уже в 2006-му Кукушкін на змаганнях серії IFTFutures зумів потрапити до фінальної частини. На наступний сезон вболівальники міст Саранська і Самарканда стали свідками його двох перемог в серії ATP Challenger.

тенісист Кукушкін Михайло

2008-й став для нього переломним роком:виграш в Італії (м Барлетта, ATP Challenger) і на батьківщині (IFT Futures), участь в турнірі АТР (Барселона, Умага, Москва, Пітер), також він став громадянином Казахстану.

До березня наступного року Кукушкін Михайло, рейтингякого неухильно зростав, уже грав на турнірі серії Мастерс в Майамі (другий раунд, основна сітка). Аналогічний результат був їм показаний і через місяць в Іспанії (Барселона).

У травні він був відібраний для участі в іграх вПортугалії (Ешторіл, основна сітка). Липень - перемога на турнірі Челленджер в Російській Федерації (Пенза). У вересні - участь в іграх основної сітки цього турніру в Малайзії (Куала-Лумпура).

У жовтні - участь в півфіналі Кубка Кремля, де в півфінальному поєдинку його обіграв російський тенісист М. Південний.

Останні досягнення тенісиста-професіонала

У 2010 році Михайло Кукушкін, ставши переможцем Челленджера в Німеччині (Брауншвейг) і Росії (Пенза), досяг першої сотні в рейтингу спортсменів-професіоналів у великому тенісі.

кукушкин михайло рейтинг

В кінці того ж року він вперше став переможцем турніру АТР, зумівши в фінальному матчі в Пітері відігратися у М. Південного.

У січні 2015 го Михайло Кукушкін в Сіднеївиборов друге місце в турнірі АТР, вигравши дві партії у Л. Майєра. Сильніше його виявився тільки представник Сербії В. Троцького. Примітно, що обидва фіналісти досягли основної сітки, пройшовши кваліфікацію, що сталося в перший раз в розіграші подібного турніру.